wget 1.5.2-b4 - en to nl translation catalogue (164 entries)

en: 
              [ skipping %dK ]
nl: 
              [ overslaan %dK ]

en: 
    CTRL+Break received, redirecting output to `%s'.
    Execution continued in background.
    You may stop Wget by pressing CTRL+ALT+DELETE.
nl: 
    CTRL+Break ontvangen, leid uitvoer om naar `%s'.
    Uitvoering voortgezet in de achtergrond.
    Wget kan worden gestopt door op CTRL+ALT+DELETE te drukken.

en: 
    FINISHED --%s--
    Downloaded: %s bytes in %d files
nl: 
    KLAAR --%s--
    Opgehaald: %s bytes in %d bestanden

en: 
    Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
nl: 
    Verplichte argumenten voor lange opties zijn ook verplicht voor korte opties.

en: 
    REST failed, starting from scratch.
nl: 
    REST gefaald, begin opnieuw.

en: 
    Written by Hrvoje Niksic <hniksic@srce.hr>.
nl: 
    Geschreven door Hrvoje Niksic <hniksic@srce.hr>.

en:  (%s bytes)
nl:  (%s Bytes)

en:  (%s to go)
nl:  (nog %s)

en:  (unauthoritative)
nl:  (onauthoritatief)

en:  [%s to go]
nl:  [nog %s]

en:  [following]
nl: [volgt]

en: %s (%s) - Connection closed at byte %ld.
nl: %s (%s) - Verbinding verbroken bij byte %ld.

en: %s (%s) - Connection closed at byte %ld/%ld.
nl: %s (%s) - Verbinding verbroken bij byte %ld/%ld.

en: %s (%s) - Data connection: %s;
nl: %s (%s) - Gegevensverbinding: %s;

en: %s (%s) - Read error at byte %ld (%s).
nl: %s (%s) - Leesfout bij byte %ld (%s).

en: %s (%s) - Read error at byte %ld/%ld (%s).
nl: %s (%s) - Leesfout bij byte %ld/%ld (%s).

en: %s (%s) - `%s' saved [%ld/%ld]
nl: %s (%s) - `%s' bewaard [%ld/%ld]

en: %s (%s) - `%s' saved [%ld/%ld])
nl: %s (%s) - `%s' bewaard [%ld/%ld])

en: %s (%s) - `%s' saved [%ld]
nl: %s (%s) - `%s' bewaard [%ld]

en: %s ERROR %d: %s.
nl: %s FOUT %d: %s.

en: %s received, redirecting output to `%%s'.
nl: %s ontvangen, leid uitvoer om naar `%%s'.

en: %s request sent, awaiting response...
nl: %s verzoek verzonden, wacht op antwoord...

en: %s: %s, closing control connection.
nl: %s: %s, verbreek besturingsverbinding.

en: %s: %s: Invalid specification `%s'.
nl: %s: %s: Ongeldige specificatie `%s'

en: %s: %s: Not enough memory.
nl: %s: %s: Onvoldoende geheugen.

en: %s: %s: Please specify on or off.
nl: %s: %s: Gelieve `aan' of `uit' te specificeren.

en: %s: %s: invalid command
nl: %s: %s: ongeldige opdracht

en: %s: %s:%d: unknown token "%s"
nl: %s: %s:%d: onbekend teken `%s'

en: %s: %s:%d: warning: "%s" token appears before any machine name
nl: %s: %s:%d: Waarschuwing: `%s'-teken verschijnt voor een machinenaam

en: %s: BUG: unknown command `%s', value `%s'.
nl: %s: Onbekende opdracht `%s', waarde `%s'.

en: %s: Cannot determine user-id.
nl: %s: Kan gebruikers-id niet bepalen.

en: %s: Cannot read %s (%s).
nl: %s: Kan `%s' niet lezen (%s).

en: %s: Couldn't find usable socket driver.
nl: %s: Kan geen bruikbare "socket driver" vinden.

en: %s: Error in %s at line %d.
nl: %s: Fout in `%s' bij regel %d.

en: %s: Invalid specification `%s'
nl: %s: Ongeldige specificatie `%s'

en: %s: Redirection to itself.
nl: %s: Omleiding naar zichzelf.

en: %s: Warning: Both system and user wgetrc point to `%s'.
nl: %s: Waarschuwing: Zowel systeem als gebruiker wgetrc verwijzen naar `%s'.

en: %s: Warning: cannot determine local IP address.
nl: %s: Waarschuwing: kan lokaal IP-adres niet bepalen.

en: %s: Warning: cannot reverse-lookup local IP address.
nl: %s: Waarschuwing: omgekeerd opzoeken van lokaal IP-adres onmogelijk.

en: %s: Warning: gethostname failed
nl: %s: Waarschuwing: gethostname gefaald

en: %s: Warning: reverse-lookup of local address did not yield FQDN!
nl: %s: Waarschuwing: omgekeerd opzoeken van lokaal adres levert geen
    volledige domein naam.

en: %s: Warning: uname failed: %s
nl: %s: Waarschuwing: uname gefaald: %s

en: %s: cannot stat %s: %s
nl: %s: kan de status van bestand %s niet opvragen: %s

en: %s: corrupt time-stamp.
nl: %s: beschadigd tijdstempel.

en: %s: debug support not compiled in.
nl: %s: Debug-ondersteuning niet meegecompileerd.

en: %s: illegal option -- %c
nl: %s: ongeldige optie -- %c

en: %s: illegal option -- `-n%c'
nl: %s: ongeldige optie -- `-n%c'

en: %s: missing URL
nl: %s: ontbrekende URL

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
nl: %s: optie `%c%s' staat geen argument toe

en: %s: option `%s' is ambiguous
nl: %s: optie `%s' is dubbelzinnig

en: %s: option `%s' requires an argument
nl: %s: optie `%s' vereist een argument

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
nl: %s: optie `--%s' staat geen argument toe

en: %s: option requires an argument -- %c
nl: %s: optie vereist een argument -- %c

en: %s: unknown/unsupported file type.
nl: %s: onbekend/niet-ondersteund bestandstype.

en: %s: unrecognized option `%c%s'
nl: %s: nie herkende optie `%c%s'

en: %s: unrecognized option `--%s'
nl: %s: niet herkende optie `--%s'

en: (no description)
nl: (geen beschrijving)

en: (try:%2d)
nl: (poging:%2d)

en: => CWD not needed.
nl: => CWD niet nodig.

en: => CWD not required.
nl: => CWD niet noodzakelijk.

en: Already have correct symlink %s -> %s
nl: Juiste symbolische koppeling bestaat reeds %s -> %s

en: Authorization failed.
nl: Authorisatie gefaald.

en: Bind error (%s).
nl: Bind fout (%s).

en: Can't be verbose and quiet at the same time.
nl: Kan niet gelijktijdig "Woordenrijk" en "stil" zijn.

en: Can't timestamp and not clobber old files at the same time.
nl: Tijdstempels en niet-overschrijven oude bestanden is gelijktijdig onmogelijk.

en: Cannot convert links in %s: %s
nl: Kan verwijzingen niet omzetten naar %s: %s

en: Cannot initiate PASV transfer.
nl: Kan PASV-overdracht niet beginnen.

en: Cannot parse PASV response.
nl: Kan PASV-antwoord niet ontleden.

en: Cannot write to `%s' (%s).
nl: Kan niet schrijven naar `%s' (%s).

en: Connecting to %s:%hu...
nl: Verbinden met %s:%hu...

en: Connection to %s:%hu refused.
nl: Verbinding met %s:%hu geweigerd.

en: Continuing in background.
nl: Voortzetting in de achtergrond.

en: Control connection closed.
nl: Besturingsverbinding verbroken.

en: Converting %s...
nl: Omzetten %s...

en: Copyright (C) 1995, 1996, 1997, 1998 Free Software Foundation, Inc.
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
nl: Copyright (C) 1995, 1996, 1997, 1998 Free Software Foundation, Inc.
    Dit programma wordt verspreid in de hoop dat het nuttig zal zijn,
    maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zelfs zonder de geïmpliceerde garantie
    van VERKOOPBAARHEID of geschiktheid voor een bepaald doel.  Zie de
    GNU Algemene Openbare Licentie (GNU General Public License) voor meer
    details.

en: Could not find proxy host.
nl: Kan proxy-host niet vinden.

en: Creating symlink %s -> %s
nl: Maak symbolische koppeling %s -> %s

en: Data transfer aborted.
nl: Gegevensoverdracht afgebroken.

en: Directories:
      -nd  --no-directories            don't create directories.
      -x,  --force-directories         force creation of directories.
      -nH, --no-host-directories       don't create host directories.
      -P,  --directory-prefix=PREFIX   save files to PREFIX/...
           --cut-dirs=NUMBER           ignore NUMBER remote directory components.
nl: Directory's:
      -nd  --no-directories            maak geen mappen.
      -x,  --force-directories         dwing het maken van mappen af.
      -nH, --no-host-directories       geen host-mappen maken.
      -P,  --directory-prefix=PREFIX   bestanden in PREFIX/... bewaren
           --cut-dirsªNTAL           negeer AANTAL verafgelegen
                                       map componenten.

en: Directory
nl: Map

en: Download quota (%s bytes) EXCEEDED!
nl: Download quota (%s Bytes) OVERSCHREDEN!

en: Download:
      -t,  --tries=NUMBER           set number of retries to NUMBER (0 unlimits).
      -O   --output-document=FILE   write documents to FILE.
      -nc, --no-clobber             don't clobber existing files.
      -c,  --continue               restart getting an existing file.
           --dot-style=STYLE        set retrieval display style.
      -N,  --timestamping           don't retrieve files if older than local.
      -S,  --server-response        print server response.
           --spider                 don't download anything.
      -T,  --timeout=SECONDS        set the read timeout to SECONDS.
      -w,  --wait=SECONDS           wait SECONDS between retrievals.
      -Y,  --proxy=on/off           turn proxy on or off.
      -Q,  --quota=NUMBER           set retrieval quota to NUMBER.
nl: Download:
      -t,  --triesªNTAL            zet herhalingspogingen op AANTAL
                                     (0 ongelimiteerd).
      -O   --output-document¾STAND schrijf dokumenten naar BESTAND.
      -nc, --no-clobber              bestaande bestande niet overschrijven.
      -c,  --continue                begin opnieuw, een bestaand bestand
                                     op te halen.
           --dot-style=STIJL         zet ontvangst-toon-stijl op STIJL.
      -N,  --timestamping            haal geen bestanden die ouder zijn dan de
                                     lokalen.
      -S,  --server-response         toon server antwoord.
           --spider                  niets ophalen.
      -T,  --timeout=SECONDEN        zet lees-timeout op SECONDEN.
      -w,  --wait=SECONDEN           wacht SECONDEN tussen ontvangsten.
      -Y,  --proxy=on/off            proxy aan (`on') of uit (`off').
      -Q,  --quotaªNTAL            zet de ontvangstquota op AANTAL.

en: ERROR: Redirection (%d) without location.
nl: FOUT: Omleiding (%d) zonder lokatie.

en: End of file while parsing headers.
nl: Bestandseinde bij ontleden kopregels.

en: Error (%s): Base %s relative, without referer URL.
nl: Fout (%s): Basis %s relatief, zonder verwijzings-URL.

en: Error (%s): Link %s without a base provided.
nl: Fout (%s): Verwijzing `%s' zonder basis aangeboden.

en: Error in server greeting.
nl: Fout in servers groet.

en: Error in server response, closing control connection.
nl: Fout in antwoord server, verbreek besturingsverbinding.

en: FTP options:
           --retr-symlinks   retrieve FTP symbolic links.
      -g,  --glob=on/off     turn file name globbing on or off.
           --passive-ftp     use the "passive" transfer mode.
nl: FTP-opties:
           --retr-symlinks   haal FTP symbolische koppelingen op.
      -g,  --glob=on/off     bestandsnaam-`globbing' aan (`on') of uit (`off')
                             zetten.
           --passive-ftp     gebruik "passieve" overdrachtsmodus.

en: Failed to unlink symlink `%s': %s
nl: Verwijderen symbolische koppeling `%s' gefaald: %s

en: Failed writing HTTP request.
nl: Schrijven HTTP-verzoek gefaald.

en: File
nl: Bestand

en: File `%s' already there, not retrieving.
nl: Bestand `%s' reeds aanwezig, niet ophalen.

en: File `%s' already there, will not retrieve.
nl: Bestand `%s' reeds aanwezig, niet ophalen.

en: GNU Wget %s, a non-interactive network retriever.
nl: GNU Wget %s, een niet-interactieve netwerk ontvanger.

en: Giving up.
nl: Geef op.

en: HTTP options:
           --http-user=USER      set http user to USER.
           --http-passwd=PASS    set http password to PASS.
      -C,  --cache=on/off        (dis)allow server-cached data (normally allowed).
           --ignore-length       ignore `Content-Length' header field.
           --header=STRING       insert STRING among the headers.
           --proxy-user=USER     set USER as proxy username.
           --proxy-passwd=PASS   set PASS as proxy password.
      -s,  --save-headers        save the HTTP headers to file.
      -U,  --user-agent=AGENT    identify as AGENT instead of Wget/VERSION.
nl: HTTP-opties:
           --http-user=GEBRUIKER  zet http-gebruiker op GEBRUIKER
           --http-passwd=WACHTW   zet http-wachtwoord op WACHTW
      -C,  --cache=on/off         sta toe/verbiedt server-cached data
                                  (normaal toegestaan).
           --ignore-length        negeer de `Content-Length'-kopregel.
           --header=TEKENREEKS    TEKENREEKS tussen kopregels invoegen.
           --proxy-user=GEBRUIKER zet GEBRUIKER als proxy-gebruikersnaam.
           --proxy-passwd=WACHTW  zet WACHTW als proxy-wachtwoord.
      -s,  --save-headers         bewaar de HTTP-kopregels in bestand.
      -U,  --user-agent=AGENT     als AGENT identificeren i.p.v Wget/VERSION.

en: Host not found
nl: Host niet gevonden

en: Index of /%s on %s:%d
nl: Index van /%s op %s:%d

en: Invalid PORT.
nl: Ongeldige POORT.

en: Invalid host name
nl: Ongeldige computernaam

en: Invalid name of the symlink, skipping.
nl: Ongeldige naam voor een symbolische koppeling, overslaan.

en: Invalid port specification
nl: Ongeldige poort-specificatie

en: Last-modified header invalid -- time-stamp ignored.
nl: Laatst-aanpassingskopregel ongeldig -- tijdtstempels genegeerd.

en: Last-modified header missing -- time-stamps turned off.
nl: Laatste-aanpassingskopregel mist -- tijdstempels uitgeschakeld.

en: Length:
nl: Lengte:

en: Length: %s
nl: Lengte: %s

en: Link
nl: Koppeling

en: Loading robots.txt; please ignore errors.
nl: Laad `robots.txt'; gelieve fouten te negeren.

en: Local file `%s' is more recent, not retrieving.
nl: Lokaal bestand `%s' is nieuwer, niet ophalen.

en: Location: %s%s
nl: Lokatie: %s%s

en: Logged in!
nl: Ingelogt!

en: Logging and input file:
      -o,  --output-file=FILE     log messages to FILE.
      -a,  --append-output=FILE   append messages to FILE.
      -d,  --debug                print debug output.
      -q,  --quiet                quiet (no output).
      -v,  --verbose              be verbose (this is the default).
      -nv, --non-verbose          turn off verboseness, without being quiet.
      -i,  --input-file=FILE      read URL-s from file.
      -F,  --force-html           treat input file as HTML.
nl: Loggen en invoerbestand:
      -o,  --output-file¾STAND   Log meldingen in BESTAND.
      -a,  --append-output¾STAND Meldingen toevoegen aan BESTAND.
      -d,  --debug                 Debug uitvoer tonen.
      -q,  --quiet                 stil (geen uitvoer).
      -v,  --verbose               woordenrijk (dit is standaard).
      -nv, --non-verbose           beknopte uitvoer; niet geheel stil.
      -i,  --input-file¾STAND    URLs uit BESTAND lezen.
      -F,  --force-html            invoerbestand als HTML behandelen.

en: Logging in as %s ...
nl: Inloggen als %s ...

en: Login incorrect.
nl: Login onjuist.

en: Mail bug reports and suggestions to <bug-wget@gnu.org>.
nl: Email bug reports en suggesties aan <bug-wget@gnu.org>.
    
    Voor de Nederlandse vertaling is de mailinglist <nl@li.org> te bereiken.

en: Malformed status line
nl: Onjuiste statusregel

en: No URLs found in %s.
nl: Geen URLs gevonden in %s.

en: No data received
nl: Geen gegevens ontvangen

en: No matches on pattern `%s'.
nl: Geen overeenstemmingen met patroon `%s'.

en: No such directory `%s'.
nl: Onbekende directory `%s'.

en: No such file `%s'.
nl: Onbekend bestand `%s'.

en: No such file or directory `%s'.
nl: Onbekend bestand of directory `%s'.

en: Not descending to `%s' as it is excluded/not-included.
nl: Daal niet af naar `%s', omdat het uitgesloten/niet-ingesloten is.

en: Not sure
nl: Niet zeker

en: Output will be written to `%s'.
nl: Uitvoer wordt naar `%s' geschreven.

en: Proxy %s: Must be HTTP.
nl: Proxy %s: Moet HTTP zijn.

en: Read error (%s) in headers.
nl: Leesfout (%s) in kopregels.

en: Recursion depth %d exceeded max. depth %d.
nl: De recursiediepte %d overschreed de maximum diepte %d.

en: Recursive accept/reject:
      -A,  --accept=LIST                list of accepted extensions.
      -R,  --reject=LIST                list of rejected extensions.
      -D,  --domains=LIST               list of accepted domains.
           --exclude-domains=LIST       comma-separated list of rejected domains.
      -L,  --relative                   follow relative links only.
           --follow-ftp                 follow FTP links from HTML documents.
      -H,  --span-hosts                 go to foreign hosts when recursive.
      -I,  --include-directories=LIST   list of allowed directories.
      -X,  --exclude-directories=LIST   list of excluded directories.
      -nh, --no-host-lookup             don't DNS-lookup hosts.
      -np, --no-parent                  don't ascend to the parent directory.
nl: Recursief accepteren/verwerpen:
      -A,  --accept=LIJST                lijst van geaccepteerde extensies.
      -R,  --reject=LIJST                lijst van verworpen extensies.
      -D,  --domains=LIJST               lijste van geaccepteerde domeinen.
           --exclude-domains=LIJST       komma-gescheiden lijst van verworpen
                                         domeinen.
      -L,  --relative                    alleen relatieve verwijzingen volgen.
           --follow-ftp                  volg FTP-verwijzingen van HTML-
                                         dokumenten.
      -H,  --span-hosts                  bij `--recursive', ook naar vreemde hosts
                                         gaan.
      -I,  --include-directories=LIJST   lijst van geaccepteerde mappen.
      -X,  --exclude-directories=LIJST   lijst van uitgesloten mappen.
      -nh, --no-host-lookup              geen DNS-opzoeking voor hosts.
      -np, --no-parent                   negeer hoger gelegen mappen.

en: Recursive retrieval:
      -r,  --recursive             recursive web-suck -- use with care!.
      -l,  --level=NUMBER          maximum recursion depth (0 to unlimit).
           --delete-after          delete downloaded files.
      -k,  --convert-links         convert non-relative links to relative.
      -m,  --mirror                turn on options suitable for mirroring.
      -nr, --dont-remove-listing   don't remove `.listing' files.
nl: Recursieve ontvangst:
      -r,  --recursive             recursief web-zuigen -- voorzichtig!
      -l,  --level=Aantal          maximale recursiediepte (0 ongelimiteerd).
           --delete-after          wis opgehaalde bestanden.
      -k,  --convert-links         niet-relatieve verwijzingen naar relatieve
                                   omzetten.
      -m,  --mirror                geschikte opties voor spiegelen (mirroring)
                                   inschakelen.
      -nr, --dont-remove-listing   `.listing'-bestand niet verwijderen

en: Rejecting `%s'.
nl: `%s' afgewezen.

en: Remote file is newer, retrieving.
nl: Verafgelegen bestand is nieuwer, ophalen.

en: Removed `%s'.
nl: Verwijderd `%s'.

en: Removing %s since it should be rejected.
nl: Verwijder `%s' omdat het verworpen zal worden.

en: Removing %s.
nl: Verwijder `%s'.

en: Retrying.
nl: Opnieuw proberen.

en: Skipping directory `%s'.
nl: Directory overslaan `%s'.

en: Starting WinHelp %s
nl: WinHelp %s wordt gestart

en: Startup:
      -V,  --version           display the version of Wget and exit.
      -h,  --help              print this help.
      -b,  --background        go to background after startup.
      -e,  --execute=COMMAND   execute a `.wgetrc' command.
nl: Opstarten:
      -V,  --version           toon de versie van wget en stop.
      -h,  --help              deze help tonen.
      -b,  --background        draai op de achtergrond na opstarten.
      -e,  --execute=COMMANDO  voer een `.wgetrc'-opdracht uit.

en: Symlinks not supported, skipping symlink `%s'.
nl: Symbolische koppelingen niet ondersteunt, symbolische koppeling overslaan `%s'.

en: The server refuses login.
nl: De server weigert de login.

en: The sizes do not match (local %ld), retrieving.
nl: Groottes komen niet overeen (lokaal %ld), ophalen.

en: Try `%s --help' for more options.
nl: Probeer `%s --help' voor meer opties.

en: Unknown authentication scheme.
nl: Onbekend authenticatieschema.

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown type `%c', closing control connection.
nl: Onbekend type `%c', verbreek besturingsverbinding.

en: Unknown/unsupported protocol
nl: Onbekend/niet-ondersteund protocol

en: Usage: %s NETRC [HOSTNAME]
nl: Aanroep: %s NETRC [HOSTNAME]

en: Usage: %s [OPTION]... [URL]...
nl: Aanroep: %s [OPTIE]... [URL]...

en: Using `%s' as listing tmp file.
nl: Aanroep `%s' als tijdelijk lijstbestand.

en: Warning: wildcards not supported in HTTP.
nl: Waarschuwing: jokertekens niet ondersteund in HTTP.

en: Will not retrieve dirs since depth is %d (max %d).
nl: Mappen worden niet opgehaald, omdat diepte %d is (max %d).

en: Will try connecting to %s:%hu.
nl: Tracht verbinding met %s:%hu te herstellen.

en: Write failed, closing control connection.
nl: Schrijf fout, verbreek besturingsverbinding.

en: Wrote HTML-ized index to `%s' [%ld].
nl: HTML-achtige index naar `%s' [%ld] geschreven.

en: Wrote HTML-ized index to `%s'.
nl: HTML-achtige index naar `%s' geschreven.

en: connected!
nl: verbonden!

en: done.
nl: gereed.

en: done.
nl: gereed.

en: done.
nl: gereed.

en: ignored
nl: genegeerd

en: time unknown
nl: tijd onbekend

en: unspecified
nl: ongespecificeerd
